Kachlová kamna Hein BARACCA 3

Neohodnoceno
Značka: HEIN
ZdarmaZdarma
kachlova kamna baracca 3 uvodni big
60 800 Kč
Skladem

Volně stojící kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště - hřejí ještě několik hodin po vyhasnutí. Velké designové prosklení zaručující příjemný pohled do ohně. Topeniště značky Romtop - promyšlená konstrukce krbové vložky, kombinace šamotu a vermikulitu v topeništi, společně přináší kvalitní vysokoteplotní a velmi účinné spalování - až 78%.

Jmenovitý výkon 8 kW, regulovatelný výkon 4 - 12 kW

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury.

Barvu keramiky s Vámi domluvíme telefonicky, e-mailem, nebo osobně.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké designové prosklení kachlových kamen BARACCA 3 zaručující příjemný pohled do ohně. Rychlá a přesná regulace primárního a sekundárního vzduchu jediným ovládacím prvkem. Čisté sklo díky přívodu sekundárního vzduchu, tzv. oplach proti usazování nečistot, při použití doporučeného paliva. CPV - centrální přívod vzduchu z exteriéru. Velmi levný a účinný způsob vytápění, kombinace teplovzdušného a akumulačního způsobu vytápění.

Podmínkou komfortního provozu a uznání záruky je použití termostatického směšovacího ventilu!

Technické parametry kachlových kamen BARACCA 3 

jmenovitý výkon 8 kW
regulovatelný výkon 4-12 kW
jmenovitý výkon s TV 9,2 kW
výška 1332 mm
šířka 962 mm
hloubka 628 mm
průměr kouřové roury 180 mm
výška osy zadního odvodu spalin 1164 mm
hmotnost 325 kg
účinnost spalování 78 %

Výběr správných krbových kamen

Při výběru krbových kamen se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových kamen je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbová kamna, respektive krbové vložky, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být krbová kamna s výměníkem. V takovém případě by potom byla schopna vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových kamen Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových kamen. Zapojení krbových kamen provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info k montáži kamen na stránkách našeho Kamnářství Bolek