Kachlová kamna Hein CATANIA 1H

Neohodnoceno
Značka: HEIN
ZdarmaZdarma
kachlova kamna catania 1h uvodni big
30 080 Kč
Skladem

Zvýšená varianta kamen Catania 1, a to o jednu řadu kachlů. Částečná akumulace do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění - konvekce/sálání.

Jmenovitý výkon 9 kW, regulovatelný výkon 6 - 11 kW

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury.

Barvu keramiky s Vámi domluvíme telefonicky, e-mailem, nebo osobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní kompaktní topeniště značky Romotop s litinovými dvířky. Rychlá a přesná regulace primárního/sekundárního vzduchu. Čisté sklo díky přívodu sekundárního vzduchu, dřevník ve spodní části kamen pro zásobu paliva. Vysoká účinnost topidla s hodnotou 82% znamená nízkou spotřebu paliva a ekologické spalování.

Technické parametry kachlových kamen CATANIA 1H

jmenovitý výkon 9 kW
regulovatelný výkon 6-11 kW
výška 1332 mm
šířka 728 mm
hloubka 364 mm
průměr kouřové roury 150 mm
výška osy zadního odvodu spalin 674/948/119 mm
hmotnost 180 kg
účinnost spalování 82 %

Výběr správných krbových kamen

Při výběru krbových kamen se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových kamen je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbová kamna, respektive krbové vložky, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být krbová kamna s výměníkem. V takovém případě by potom byla schopna vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových kamen Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových kamen. Zapojení krbových kamen provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info k montáži kamen na stránkách našeho Kamnářství Bolek