Kachlová kamna Hein DOLO 2

Neohodnoceno
Značka: HEIN
ZdarmaZdarma
Kachlová kamna Hein DOLO 2
57 870 Kč
Skladem

Kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění - konvekce/sálání.

Jmenovitý výkon 5,9 kW, regulovatelný výkon 4 - 11 kW

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury.

Barvu keramiky s Vámi domluvíme telefonicky, e-mailem, nebo osobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovované topeniště značky Romotop s centrálním (externím) přívodem vzduchu do spalinové komory tzv. CPV o průměru 125mm, dvířka s dvoubodovým uzávěrem pro maximální těsnost, designová klika s rukojetí z masivního dřeva. Rychlá a přesná regulace primárního/sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem. Čisté sklo díky ideálnímu přívodu sekundárního vzduchu. Vysoká účinnost topidla s hodnotou 80% znamená nízkou spotřebu paliva a ekologické spalování.

Technické parametry kachlových kamen DOLO 2

jmenovitý výkon 5,9 kW
regulovatelný výkon 4-11 kW
výška 1452 mm
šířka 664 mm
hloubka 450 mm
průměr kouřové roury 150 mm
výška osy zadního odvodu spalin 973 / 1244 mm
hmotnost 235 kg
účinnost spalování 80 %

Výběr správných krbových kamen

Při výběru krbových kamen se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových kamen je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbová kamna, respektive krbové vložky, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být krbová kamna s výměníkem. V takovém případě by potom byla schopna vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových kamen Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových kamen. Zapojení krbových kamen provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info k montáži kamen na stránkách našeho Kamnářství Bolek