Krbová kamna Romotop STROMBOLI 02 keramika

Neohodnoceno
Značka: ROMOTOP
ZdarmaZdarma 39 900 Kč –15 %
PL6BSf4
39 900 Kč –15 % 33 900 Kč
Skladem na prodejně

Vyvýšené topeniště umístěné na elegantní nožce a otočný mechanismus krbových kamen STROMBOLI 02 dávají možnost cítit sálající teplo ve všech koutech místnosti.

Regulovatelný výkon 3,0-7,8 kW, účinnost 80,1 %.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otočná krbová kamna Romotop STROMBOLI 02 keramika jsou po bocích, na víku a na podstavci opláštěna kachlovím. Kvůli otočnému mechanismu lze kamna napojit pouze horním vývodem a nelze je připojit k externímu přívodu vzduchu. Kamna pracují na principu sekundárního spalování, nechybí ani oplach skla.

Technické parametry Krbových kamen STROMBOLI 02

Výška 1074 mm
Šířka 672 mm
Hloubka 478 mm
Hmotnost 175 kg
Regulovatelný výkon 3,0-7,8 kW
Průměr kouřovodu 150 mm
Průměr kouřového hrdla 150 mm
Provozní tah 12 Pa
Účinnost 80,1 %
Průměrná spotřeba dřeva 1,7 kg/
 

Výběr správných krbových kamen

Při výběru krbových kamen se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových kamen je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbová kamna, respektive krbové vložky, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být krbová kamna s výměníkem. V takovém případě by potom byla schopna vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových kamen Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových kamen. Zapojení krbových kamen provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info k montáži kamen na stránkách našeho Kamnářství Bolek

 

Kvalitní krbová kamna značky Romotop

Krbová kamna ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.