Krbová vložka Romotop HEAT 2G 59.50.01 rovná

Neohodnoceno
Značka: ROMOTOP
ZdarmaZdarma
krbova vlozka romotop heat 2g 59 50 01
27 709 Kč
Skladem

Jednoduchý tvar a propracovaná konstrukce krbové vložky HEAT s otevírání dvířek do strany nabídne různorodé využití. Dopřejte si jedinečné chvíle strávené v teple rodinného kruhu a objevte krásu živého ohně.

Regulovatelný výkon 3,3-8,4 kW, účinnost 85,3 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Krbové vložky HEAT jsou určeny pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávacích mřížek. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu. Sklo dvířek je designově potištěné. Vložky disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami a výklopným litinovým roštem s popelníkem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ke krbovým vložkám je možné dokoupit boční akumulační sadu a horní akumulační prstence MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 h. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky.

Technické parametry HEAT 2G 59.50.01

Výška 1003 mm
Šířka 589 mm
Hloubka 490 mm
Výška dvířek 467 mm
Šířka dvířek 554 mm
Hmotnost 150 kg
Regulovatelný výkon 3,3-8,4 kW
Průměr kouřovodu 150-180 mm
Průměr kouřového hrdla 150 mm
Průměr centr. přív. vzduchu  150 mm
Provozní tah 11 Pa
Účinnost 85,3 %
Průměrná spotřeba dřeva 1,9 kg/h

 

Výběr správných krbových vložek

Při výběru krbových vložek se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových vložek je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbové vložky, respektive krbová kamna, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být s výměníkem. V takovém případě by potom byly schopné vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových vložek Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových vložek. Zapojení krbových vložek provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info na stránkách našeho Kamnářství Bolek

 

Kvalitní krbové vložky značky Romotop

Krbové vložky ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.