Krbová vložka Romotop s teplovodním výměníkem HEAT W 2G 70.50.01

Neohodnoceno
Značka: ROMOTOP
ZdarmaZdarma
krbova vlozka romotop heat w 2g 70 50 01
50 699 Kč
Skladem

Trendem v centrálním vytápění jsou krbové vložky HEAT s teplovodním výměníkem. Silný a výkonný výměník nalezne uplatnění v různých typech objektů a nabídne dlouho trvající příjemné teplo.

Reg.výkon 7,3-18,9 kW, výkon teplovod. výměníku  výměníku 5,2-13,4 kW, účinnost 89,1 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbové vložky HEAT s teplovodním výměníkem disponují speciální patentovanou konstrukcí teplovodního výměníku TRIPLE PASS, která zvýší účinnost vložky až o 10 %. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu. Vložky jsou vybaveny systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a jsou určeny pro konvekční provoz. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami a výklopným litinovým roštem s popelníkem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Bezpečnost zajištuje integrovaná vychlazovací smyčka a v balení naleznete odvzdušňovací ventil. Uživatelský komfort zaručí čistící otvor pro jednoduché vyčištění výměníku.

 

Technické parametry HEAT W 2G 70.50.01

Výška 1208 mm
Šířka 800 mm
Hloubka 502 mm
Výška dvířek 467 mm
Šířka dvířek 664 mm
Hmotnost 245 kg
Regulovatelný výkon 7,3-18,9 kW
Reg.výkon tepl.výměníku 5,2-13,4 kW
Průměr kouřovodu 180 mm
Průměr kouřového hrdla 180 mm
Průměr centr. přív. vzduchu 150 mm
Provozní tah 11 Pa
Účinnost 89,1 %
Průměrná spotřeba dřeva 4,0 kg/h

 

Výběr správných krbových vložek

Při výběru krbových vložek se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových vložek je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbové vložky, respektive krbová kamna, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být s výměníkem. V takovém případě by potom byly schopné vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových vložek Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových vložek. Zapojení krbových vložek provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info na stránkách našeho Kamnářství Bolek

 

Kvalitní krbové vložky značky Romotop

Krbové vložky ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.