Krbová vložka Romotop s teplovodním výměníkem HEAT W 2G 70.50.01

Neohodnoceno
Značka: ROMOTOP
ZdarmaZdarma
krbova vlozka romotop heat w 2g 70 50 01
50 699 Kč
Skladem

Trendem v centrálním vytápění jsou krbové vložky HEAT s teplovodním výměníkem. Silný a výkonný výměník nalezne uplatnění v různých typech objektů a nabídne dlouho trvající příjemné teplo.

Reg.výkon 7,3-18,9 kW, výkon teplovod. výměníku  výměníku 5,2-13,4 kW, účinnost 89,1 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbové vložky HEAT s teplovodním výměníkem disponují speciální patentovanou konstrukcí teplovodního výměníku TRIPLE PASS, která zvýší účinnost vložky až o 10 %. Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu. Vložky jsou vybaveny systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a jsou určeny pro konvekční provoz. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami a výklopným litinovým roštem s popelníkem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Bezpečnost zajištuje integrovaná vychlazovací smyčka a v balení naleznete odvzdušňovací ventil. Uživatelský komfort zaručí čistící otvor pro jednoduché vyčištění výměníku.

 

Technické parametry 

Výška 1208 mm
Šířka 800 mm
Hloubka 502 mm
Výška dvířek 467 mm
Šířka dvířek 664 mm
Hmotnost 245 kg
Regulovatelný výkon 7,3-18,9 kW
Reg.výkon tepl.výměníku 5,2-13,4 kW
Průměr kouřovodu 180 mm
Průměr kouřového hrdla 180 mm
Průměr centr. přív. vzduchu 150 mm
Provozní tah 11 Pa
Účinnost 89,1 %
Průměrná spotřeba dřeva 4,0 kg/h

 

Výběr správných krbových vložek

Při výběru krbových vložek se zaměřte na jejich výkon, jenž je udáván v kW. Výkon krbových vložek je závislý především na velikosti vytápěné místnosti, funkčnosti samotného komína, druhu paliva a energetické náročnosti budovy. Pokud se však v problematice vůbec neorientujete, rádi vám s výběrem pomůžeme a navrhneme vám krbové vložky, respektive krbová kamna, které vyhovují vašim požadavkům a potřebám. Stejně tak je důležité ujasnit si, jestli mají být s výměníkem. V takovém případě by potom byly schopné vytápět i další místnosti ve vašem domě.

 

Odborné poradenství a montáž krbových vložek Romotop

Poskytujeme technickou podporu a poradíme vám, jaké řešení vybrat, aby vám vyhovovalo po všech stránkách. Zajistíme vám záruční a pozáruční servis na produkty z našeho sortimentu.

Do 60 km od města Havířov v Moravskoslezkém kraji nabízíme instalaci u nás zakoupených krbových vložek. Zapojení krbových vložek provádíme na klíč vč. dopravy a revize spalinových cest. Bližší info na stránkách našeho Kamnářství Bolek

 

Kvalitní krbové vložky značky Romotop

Krbové vložky ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.